Ważne informacje: Obóz letni Andrzejówka

cze 4, 2021Ogłoszenia klubowe

Kochani obozowicze i drodzy rodzice,

Czas leci szybko i do Naszych obozów pozostało coraz mniej czasu.

Na początek bardzo dziękujemy, że mimo trudnej sytuacji, którą w związku z pandemią przechodzimy zdecydowali się Państwo na wysłanie swoich pociech na nasz obóz. Niestety nie jesteśmy w stanie zrealizować tradycyjnego zebrania, ale wszystko postaramy się Państwu przekazać w formie pisemnej. W razie jakichkolwiek wątpliwości mogą się również kontaktować z Nami mailowo lub telefonicznie.

Na wstępie chcieliśmy nadmienić, że zarówno ze strony Naszego gospodarza, czyli Ośrodka Wczasowego Andrzejówka jak i Naszej zastosowane zostaną wszelkie standardy zalecane przez rząd oraz sanepid. Niewątpliwym plusem Naszego ośrodka jest fakt, iż zakwaterowanie jest w domkach, a nie jednym budynku. Każdy domek składa się w dwóch pokoi, oczywiście w pokoju nie będzie mieszkało więcej niż czwórka dzieci. Również posiłki będą odbywały się w stałych turach, tak by grupy nie miały między
sobą kontaktu.

Transport zostaje zapewniony przez sprawdzonego przewoźnika, który jeździ z Nami od lat świadcząc usługi zarówno w czasie wyjazdów na obozy, jak i turnieje, czy campy szkoleniowe. Jest to duża firma transportowa, która również zapewnia dopełnienie wszelkich ustawowych norm.

Wszystkie atrakcje, które zawarte były w ofercie są aktualne. Jedyną rzeczą, z której zdecydowaliśmy się zrezygnować ze względu na sytuację jest korzystanie z basenu. Możemy sobie na to pozwolić, gdyż za płotem Naszego ośrodka jest należąca do ośrodka plaża rzeki Poprad. Bardzo płytkiej i bezpiecznej w tym miejscu.

Ważnym aspektem, na który chcieliśmy zwrócić uwagę jest Nasza kadra. Zdajemy sobie sprawę, że dajecie Nam Państwo pod opiekę swój największy skarb, a więc przy selekcji Naszych wychowawców nie stosujemy żadnych kompromisów. Jeżdżą z Nami tylko sprawdzone osoby.

Na Państwa obozie kadra trenerska to m.in:

Kamil Grabowski

Wieloletni zawodnik, magister wychowana fizycznego. Doświadczony zawodnik i pasjonat, który miłość do sportu i pracy przelewa na swoich zawodników. Członek kadry narodowej w Judo we wszystkich kategoriach wiekowych. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz Pucharów Europy. Nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 33 w Bytomiu oraz trener grup dziecięcych w GKS Czarni Bytom.

Łukasz Golus

Magister wychowania fizycznego, trener Judo pracujący na co dzień w GKS Czarni Bytom. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, były członek kadry narodowej w Judo. Wielki pasjonat Judo. Bardzo lubiany przez dzieci i rodziców. Aktualny vice mistrz Polski seniorów w Judo. Nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 33 w Bytomiu oraz trener grupy młodzików w GKS Czarni Bytom

Sonia Lniany

Wieloletnia trenerka, multimedalistka mistrzostw Polski w Judo oraz Brazylijskiem Jiu Jitsu. Kochana przez dzieci, niezwykle opiekuńcza, troskliwa, odpowiedzialna i zaangażowana w pracę. Była członkiem kadry narodowej w Judo.

Paweł Bańczyk

Wieloletni trener Brazylijskiego Jiu Jitsu, posiadacz czarnego pasa w tej dyscyplinie, mistrz świata, Europy, wielokrotny medalista mistrzostw Polski. Członek kadry narodowej w Jiu Jitsu. Sport to jego życie. Paweł od lat towarzyszy nam podczas obozów dbając o rozwój umiejętności parterowych Naszych zawodników. Zaangażowany i z prawdziwą pasją wykonujący swoje obowiązki.

Michał Słania

Trener Judo w Grizzly Judo Club nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener w klasach sportowych w Szkole Podstawowej nr 33 w Bytomiu. Doświadczony pedagog, pasjonat sportu i pracy z dziećmi i młodzieżą. Bardzo lubiany przez dzieci i szanowany przez rodziców i trenerów. Trener grup dziecięcych oraz młodzików.

Michał Ringiel

Trener siatkówki, nauczyciel wychowania fizycznego, pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Praca z dziećmi i młodzieżą to jego pasja co daje odczuć podczas każdej lekcji, treningu, czy obozu. Nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 33 i 45 w Bytomiu.

Filip Niedziela

Trener młodego pokolenia. Z klubem związany od dziecka, zaś od kilku lat trener naszych najmłodszych grup. Sam kochający każdy rodzaj sportu z powodzeniem zaraża tą miłością Naszych podopiecznych. Z Filipem nie da się nudzić, zawsze skory do pomocy gotowy na każde wyzwanie.

Tomasz Gadacz

Instruktor Judo, założyciel filii Grizzly w Koszęcinie. Lubiany przez dzieci i młodzież, bardzo zaangażowany w rozwój klubu i swoich zawodników.

Krzysztof Gadacz

Trener GKS Czarni Bytom, nauczyciel klas sportowych w Szkole Podstawowej nr 33 w Bytomiu. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Założyciel klubu Grizzly Judo Club. Zdobywca wielu medali Mistrzostw Polski w Judo w różnych kategoriach wiekowych, były członek kadry narodowej. Od lat z pasją oddający się pracy trenerskiej oraz szerzeniem zamiłowania do sportu
wśród dzieci i młodzieży. Wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski. Pasjonat sportu bardzo zaangażowany w pracę z najmłodszymi. Nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 33 w Bytomiu oraz trener grupy kadetów w GKS Czarni Bytom.

Grzegorz Czajka

Wieloletni trener Judo, nauczyciel klas sportowych w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu. Założyciel klubu Ikizama Judo Club w Radzionkowie. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, były członek kadry narodowej w Judo. Doświadczony pedagog na Naszych obozach pełniący rolę kierownika mającego pieczę nad całym obozem.


Niestety nie jesteśmy w stanie zrealizować bonów turystycznych, do końca staraliśmy się znaleźć sposób na ich zastosowanie niestety klubu sportowe nie mające uprawnień biur podróży nie mogą ich zrealizować. Najmocniej przepraszamy, ale nie jesteśmy w stanie obejść przepisów rządowych. Oczywiście jeśli ktoś z tego powodu chciałby zrezygnować zwrócimy pieniążki, ale mamy nadzieję, że każde z dzieci weźmie udział w Naszej przygodzie.

Ogólne zasady:

 1. Wyjazd: 27.08.20 trzema autokarami w godzinach rannych (wyjazdy autokarów co godzinę) – Polonia Bytom Parking, powrót 12.08 godziny wieczorne. Dokładna godzina wyjazdu zostanie podana najpóźniej na tydzień przed wyjazdem wraz z listami osób w danym autokarze.
 2. Karty i regulaminy – każdy przynosi ze sobą do autokaru spięte razem spinaczem i w przezroczystej koszulce
 3. Opłaty za obóz prosimy dokonać na konto Alior Bank nr 16 2490 0005 0000 4500 6082 2291, UKS PMDK IKIZAMA Radzionków najpóźniej do dnia 14.06.2021 r.
 4. Wszelkiego rodzaju cenne sprzęty dzieci zabierają na własną odpowiedzialność. Zapewniamy, że ilość atrakcji, treningów i niespodzianek nie pozwoli się nudzić, a więc telefony, tablety, laptopy zostają w domu.
 5. Dzieci do 10 roku życia nie mogą posiadać telefonów. Liczy się data urodzin. Zapewniamy Państwa, że to sprawdzony sposób na tęsknotę. Telefon można dziecku dać, ale przez cały dzień będzie on u trenera. Dziecko może dzwonić między kolacją, a wieczorną atrakcją, czyli mniej więcej między 18, a 20. Wtedy opowie Państwu wszystkie atrakcje jednocześnie nie
  myśląc o nim podczas dnia. Można też nie dawać telefonu i kontaktować się z dzieckiem dzwoniąc w wymienionych godzinach na telefon trenera
 6. Nie można spożywać napojów gazowanych, energetyków oraz Chipsów. Nie dajemy również dzieciom tych produktów z domu. Sport to zdrowie!
 7. Autokar zostanie sprawdzony przez wyjazdem. Jeździ z nami sprawdzona duża firma, a kierowcy wykonują badania autokaru regularnie
 8. Leki dajemy spakowane opisane dziecku, a ono przekazuje bezpośrednio wychowawcy. Dziecko nie może brać absolutnie samo żadnych leków, nawet jeśli w domu ma na to przyzwolenie rodziców.
 9. Informacje o alergiach, przyzwyczajeniach, zachowaniach o których powinniśmy wiedzieć prosimy przekazywać trenerom klubowym, którzy z Państwem jadą oraz wpisać pogrubione najlepiej na czerwono na karcie kolonijnej.
 10. Prosimy zaopatrzyć w Aviomarin dzieci mające chorobą lokomocyjną. Prosimy, by dać też dzieciom dawkę na powrót. Zadbamy by na godzinę przez wyjazdem dzieci zjadły tabletkę.
 11. Zaopatrujemy samurajów w Krem do opalania. Z wysokim filtrem najlepiej w sprayu
 12. Poza normalną odzieżą zabieramy: Strój kąpielowy, kąpielówki, czapki x 2, okulary przeciwsłoneczne, buty do treningu, klapki, kurtka przeciwdeszczowa, długie, krótkie spodnie, judogi, strój do treningu kondycyjnego
 13. Jeśli potrzebują Państwo faktury lub zaświadczenia do pracy prosimy, by przesłać informację na ikizamajudoclub@gmail.com

To chyba wszystkie informacje. Już nie możemy doczekać się wyjazdu. W razie pytań prosimy
dzwonić do klubowych trenerów, którzy jadą z Państwem na obóz lub do organizatora

Krzysztofa Gadacza Tel: 604 085 782,
Czajka Grzegorz 668164783.

Można też pisać na
JUDOMIECHOWICE@GMAIL.COM

Ministerialny Program Klub

W roku 2022 roku klub otrzymał dotacje w ramach Ministerialnego Programu Klub 2022. Bardzo dziękujemy za wsparcie

Aktualności

Archiwum Wpisów

Pin It on Pinterest

Share This