Nasi Trenerzy

Gadacz Krzysztof

Trener II klasy

Karierę ze sportem rozpoczął w 1992 roku, gdy rodzice zapisali go do klubu GKS Czarni Bytom. Od tego czasu Judo i sport stały się nieoderwalnym elementem życia naszego trenera. Podczas kariery sportowej zdobył wiele medali Mistrzostw Śląska, Polski oraz Pucharów Polski we wszystkich grupach wiekowych poczynając od dzieci kończąc na seniorach.

Motto
„Aby osiągnąć sukces pierwsze co musisz zrobić to zakochać się w ciężkiej pracy”

Kamil Grabowski

Trener III klasy

Wychowanek GKS Czarni Bytom, członek kadry narodowej. Mistrz Polski Seniorów w Judo, wielokrotny reprezentant Polski na Mistrzostwach Europy oraz pucharach europy i świata. W Naszym klubie pracuje z grupą naborową i przedszkolakami. Kocha Judo, a miłością zaraża swoich podopiecznych. Pasjonat sportu, praca z dziećmi jest dla niego przyjemnością i odskocznią od zawodniczych obowiązków. Student AWF Katowice.

Tomasz Gadacz

Trener III klasy

Treningi Judo rozpoczął w szkole podstawowej. Przygoda zawodnicza trwała ponad 12 lat do zakończenia szkoły średniej. Po jej zakończeniu przez 9 lat pracował w wojsku jako żołnierz zawodowy. Obecnie koordynator ds. zarządzania kryzysowego w Bytomskim Urzędzie Miasta i główny trener w koszęcińskiej filii Grizzly Judo Club.

Motto
„3/4 życia spędziłem na siłowni, resztę zmarnowałem”

Filip Niedziela

Trener III klasy

Wychowanek GKS Czarni Bytom, pasjonat sportu, z Judo związany od 13 lat. Pasją sportową zarażony przez ojca, byłego judokę, który tak jak syn bez sportu nie wyobraża sobie życia. Młoda krew w klubie, żądny wiedzy i zawsze chętny do podejmowania nowych wyzwań. W pełni zaangażowany w pracę z grupami naborowymi, które prowadzi. Student AWF Katowice.

Michał Słania

Trener III klasy

Ze sportem związany od 1992 roku, gdy w ślady za starszymi siostrami rozpoczął treningi Judo w GKS Czarni Bytom. Wielokrotny medalista Mistrzostw Bytomia oraz Śląska w Judo w kategorii dzieci i młodzików. Podczas nauki w liceum grał w piłkę ręczną. Posiada wykształcenie wyższe zdobyte na Akademii Wychowania Fizycznego. Instruktor Judo i  gimnastyki korekcyjnej.

Motto
„Co masz zrobić za pojutrze zrób dziś, będziesz miał dwa dni wolnego”

Bartosz Garsztecki

Trener III klasy

Medalista Pucharow Świata i Europy. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski we wszystkich grupach wiekowych. Ukończył międzynarodowe szkolenie z zakresu Przygotowania Motorycznego organizacji Elite Performance Institute. Jest aktualnym brązowym medalistą Mistrzostw Świata Masters w judo. Jest trenerem przygotowania motorycznego NBit Gliwice (ekstraklasa futsalu), współpracuje z zawodnikami Kadry Narodowej narciarstwa alpejskiego, a także z jednym z najlepszych w Polsce gabinetem rehabilitacyjnym Fizjo – Sport w Gliwicach.

Pin It on Pinterest

Share This