Regulamin

Regulamin członka klubu

Punkt 1.
Każdy zawodnik pełnoletni lub w przypadku zawodników niepełnoletnich po odbyciu jednych próbnych zajęć musi dostarczyć do trenera prowadzącego podpisaną deklarację, zgodę i oświadczenie rodziców oraz podpisany regulamin opłat.

WSZYSTKIE DOKUMENTY DO WYDRUKOWANIA W ZAKŁADCE O NAS ->  DOKUMENTY

Punkt 2.
Po pół roku treningu każdy zawodnik jest zobowiązany do zakupu stroju do judo.

Punkt 3.
Ubezpiecznie NNW ze strony klubu ma wysokość 1000 zł. Jeśli rodzic oczekuje wyższej kwoty, zawarcie odpowiedniej umowy leży leży po stronie rodziców, zawodnikom startującym regularnie w zawodach a zwłaszcza kadetom i wyżej sugerujemy zakup dodatkowego ubezpieczenia na wypadek kontuzji.

Punkt 4.
Rezygnacja jest tylko i wyłącznie w formie pisemnej na e-mail klubu: judomiechowice@gmail.com  brak rezygnacji przed końcem miesiąca poprzedzającego rezygnację skutkuję obowiązkiem opłaty składki za kolejny miesiąc.

Punkt 5.
W przypadku braku płatności w terminach podanych w regulaminie płatności trener ma prawo nie wpuścić zawodnika na trening.

Punkt 6.
Dziecko musi być przygotowane do zajęć: w przypadku gdy jeszcze nie ma judogi musi mieć – spodnie dresowe długie, koszulkę, klapki obowiązkowo, wodę. W przypadku gdy ma judogę – judoga z pasem, klapki obowiązkowo i wodę.

Wszystkie sprawy typu rachunki, faktury, zaświadczenia prosimy kierować na adres e-mail:

judomiechowice@gmail.com

Pin It on Pinterest

Share This