Letni Obóz w Zwardoniu 2023

cze 15, 2023Ogłoszenia klubowe

Kochani obozowicze i drodzy rodzice,

Czas leci szybko i do Naszych obozów pozostało coraz mniej czasu.
Poniżej najważniejsze informacje odnośnie obozu. W razie pytań prosimy by dzwonić lub pisać?

Ważnym aspektem, na który chcieliśmy zwrócić uwagę jest Nasza kadra. Zdajemy sobie sprawę, że dajecie Nam Państwo pod opiekę swój największy skarb, a więc przy selekcji Naszych wychowawców nie stosujemy żadnych kompromisów.
Jeżdżą z Nami tylko sprawdzone osoby.

Na Państwa obozie kadra trenerska to m.in:

Sonia Lniany
Wieloletnia trenerka, multimedalistka mistrzostw Polski w Judo oraz Brazylijskiem Jiu Jitsu. Kochana przez dzieci, niezwykle opiekuńcza, troskliwa, odpowiedzialna i zaangażowana w pracę. Była członkiem kadry narodowej w Judo. Na co dzień pracuje z dziećmi przedszkolnymi oraz szkolnymi. Prowadzi własny klub sportowy Judo Onia.

Krzysztof Gadacz
Trener GKS Czarni Bytom, nauczyciel klas sportowych w Szkole Podstawowej nr 33 w Bytomiu. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Założyciel klubu Grizzly Judo Club. Zdobywca wielu medali Mistrzostw Polski w Judo w różnych kategoriach wiekowych, były członek kadry narodowej. Od lat z pasją oddający się pracy trenerskiej oraz szerzeniem zamiłowania do sportu
wśród dzieci i młodzieży. Wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski. Pasjonat sportu bardzo zaangażowany w pracę z najmłodszymi. Nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 33 w Bytomiu oraz trener grupy kadetów w GKS Czarni Bytom.

Grzegorz Czajka
Wieloletni trener Judo, nauczyciel klas sportowych w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Bytomiu. Założyciel klubu Ikizama Judo Club w Radzionkowie. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, były członek kadry narodowej w Judo. Doświadczony pedagog na Naszych obozach pełniący rolę kierownika mającego pieczę nad całym obozem.

Asia Witeczek
Magister wychowana fizycznego, trener siatkówki na co dzień prowadzi zajęcia z dziećmi i młodzieżą szkolną. W zimę rządzi nauką snowboardu zaś w lato wakeboardu. Doświadczona ,odpowiedzialna uwielbiana przez dzieciaki. Animatorka sportu Uśmiech nigdy nie znika z jej twarzy?


Ogólne zasady:

 1. Wyjazd: niedzela 25.06.23 godzina 12:00 autokarem – Polonia Bytom Parking, powrót 5.07 godziny popołudniowe.
  Karty i regulaminy – każdy przynosi ze sobą do autokaru spięte razem spinaczem i w przezroczystej koszulce. Bez nich dziecko nie może wziąć udziału w obozie.
 2. Wszelkiego rodzaju cenne sprzęty dzieci zabierają na własną odpowiedzialność. Zapewniamy, że ilość atrakcji, treningów i niespodzianek nie pozwoli się nudzić, a więc telefony, tablety, laptopy zostają w domu.
 3. Dzieci do 10 roku życia nie mogą posiadać telefonów. Liczy się data urodzin. Zapewniamy Państwa, że to sprawdzony sposób na tęsknotę. Telefon można dziecku dać, ale przez cały dzień będzie on u trenera. Dziecko może dzwonić między kolacją, a wieczorną atrakcją, czyli mniej więcej między 18, a 20. Wtedy opowie Państwu wszystkie atrakcje jednocześnie nie myśląc o nim podczas dnia.
 4. Można też nie dawać telefonu i kontaktować się z dzieckiem dzwoniąc w wymienionych godzinach na telefon trenera
 5. Nie można spożywać napojów gazowanych, energetyków oraz Chipsów. Nie dajemy również dzieciom tych produktów z domu. Sport to zdrowie!
 6. Autokar zostanie sprawdzony przez wyjazdem. Jeździ z nami sprawdzona duża firma, a kierowcy wykonują badania autokaru regularnie.
 7. Leki dajemy spakowane opisane dziecku, a ono przekazuje bezpośrednio wychowawcy na miejscu pierwszego wieczoru. Dziecko nie może brać absolutnie samo żadnych leków, nawet jeśli w domu ma na to przyzwolenie rodziców.
 8. Informacje o alergiach, przyzwyczajeniach, zachowaniach o których powinniśmy wiedzieć prosimy przekazywać trenerom klubowym, którzy z Państwem jadą oraz wpisać pogrubione najlepiej na czerwono na karcie kolonijnej.
 9. Prosimy zaopatrzyć w Aviomarin dzieci mające chorobą lokomocyjną. Prosimy, by dać też dzieciom dawkę na powrót. Zadbamy by na godzinę przez wyjazdem dzieci zjadły tabletkę.
 10. Zaopatrujemy samurajów w Krem do opalania. Z wysokim filtrem najlepiej w sprayu
 11. Poza normalną odzieżą zabieramy: Strój kąpielowy, kąpielówki, czapki x 2, okulary przeciwsłoneczne, buty do treningu, klapki, kurtka przeciwdeszczowa, długie, krótkie spodnie, judogi, strój do treningu kondycyjnego
 12. Jeśli potrzebują Państwo faktury lub zaświadczenia do pracy prosimy, by przesłać informację na akgadacz@gmail.com

To chyba wszystkie informacje. Już nie możemy doczekać się wyjazdu. W razie pytań prosimy
dzwonić do klubowych trenerów, którzy jadą z Państwem na obóz lub do organizatora
Krzysztofa Gadacza Tel: 604 085 782,
Można też pisać na
JUDOMIECHOWICE@GMAIL.COM

——-
Dokumenty do pobrania
Karta kwalifikacji – DOC

Karta kwalifikacji – PDF

 

Ministerialny Program Klub

W roku 2022 roku klub otrzymał dotacje w ramach Ministerialnego Programu Klub 2022. Bardzo dziękujemy za wsparcie

Aktualności

Archiwum Wpisów

Pin It on Pinterest

Share This