Obóz w Zwardoniu 2024 lato

lip 4, 2024Ogłoszenia klubowe

Kochani obozowicze i drodzy rodzice,

Czas leci szybko i do Naszego obozu pozostało coraz mniej czasu.
Poniżej najważniejsze informacje odnośnie obozu. W razie pytań prosimy by dzwonić lub pisać😊

Ważnym aspektem, na który chcieliśmy zwrócić uwagę jest Nasza kadra. Zdajemy sobie sprawę, że dajecie Nam Państwo pod opiekę swój największy skarb, a więc przy selekcji Naszych wychowawców nie stosujemy żadnych kompromisów.
Jeżdżą z Nami tylko sprawdzone osoby.
Na Państwa obozie kadra trenerska to :

Krzysztof Gadacz
Trener GKS Czarni Bytom, nauczyciel klas sportowych w Szkole Podstawowej nr 33 w Bytomiu. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem. Założyciel klubu Grizzly Judo Club. Zdobywca wielu medali Mistrzostw Polski w Judo w różnych kategoriach wiekowych, były członek kadry narodowej. Od lat z pasją oddający się pracy trenerskiej oraz szerzeniem zamiłowania do sportu
wśród dzieci i młodzieży. Wychował wielu medalistów Mistrzostw Polski, a także medalistów Mistrzostw Europy oraz Pucharów Europy. Pasjonat sportu bardzo zaangażowany w pracę z dziećmi i młodzieżą. Nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 33 w Bytomiu oraz trener grupy juniorów.

Kamil Grabowski
Wieloletni zawodnik, magister wychowana fizycznego. Doświadczony trener i pasjonat, który miłość do sportu i pracy przelewa na swoich zawodników. Były członek kadry narodowej w Judo we wszystkich kategoriach wiekowych. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz Pucharów Europy. Nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 33 w Bytomiu, na co dzień trener kadetów oraz grup dziecięcych.

Sonia Lniany
Wieloletnia trenerka, multimedalistka mistrzostw Polski w Judo oraz Brazylijskiem Jiu Jitsu. Kochana przez dzieci, niezwykle opiekuńcza, troskliwa, odpowiedzialna i zaangażowana w pracę. Była członkiem kadry narodowej w Judo oraz jiu jitsu. Obecnie prowadzi własny klub Onia Judo w Gliwicach oraz pełni role aystenta trenera grupy juniorskiej.

Michał Słania
Trener Judo w Grizzly Judo Club nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener w klasach sportowych w Szkole Podstawowej nr 33 w Bytomiu. Doświadczony pedagog, pasjonat sportu i pracy z dziećmi i młodzieżą. Bardzo lubiany przez dzieci i szanowany przez rodziców i trenerów. Trener grup dziecięcych oraz młodzików . Wielokrotnie dzieci, które wyszły spod jego skrzydeł w przyszłości osiągały bardzo wysokie wyniki sportowe.

Filip Niedziela
Trener młodego pokolenia. Z klubem związany od dziecka, zaś od kilku lat trener naszych najmłodszych grup. Sam kochający każdy rodzaj sportu z powodzeniem zaraża tą miłością Naszych podopiecznych. Z Filipem nie da się nudzić, zawsze skory do pomocy gotowy na każde wyzwanie.

Ogólne zasady:

 1. Wyjazd:
  29.07.24 WSTĘPNIE GODZINA 10:00 ALE MOŻE ZOSTAĆ NIEZNACZNIE ZMIENIONA. OSTATECZNA GODZINA WYJAZDU POJAWI SIĘ NA TYDZIEŃ PRZED OBOZEM z parkingu obok GKS Czarni Bytom przy ul. Łuzyckiej 90
 2. Karty i regulaminy – każdy przynosi ze sobą do autokaru spięte razem spinaczem i w przezroczystej koszulce. Bez nich dziecko nie może wziąć udziału w obozie.
 3. Wszelkiego rodzaju cenne sprzęty dzieci zabierają na własną odpowiedzialność. Zapewniamy, że ilość atrakcji, treningów i niespodzianek nie pozwoli się nudzić, a więc telefony, tablety, laptopy zostają w domu.
 4. Dzieci do 10 roku życia nie mogą posiadać telefonów. Liczy się data urodzin. Zapewniamy Państwa, że to sprawdzony sposób na tęsknotę. Telefon można dziecku dać, ale przez cały dzień będzie on u trenera. Dziecko może dzwonić w czasie ciszy poobiedniej, mniej więcej między 13, a 15 w zależności od godziny posiłku. Wtedy opowie Państwu wszystkie atrakcje jednocześnie nie myśląc o nim podczas dnia. Można też nie dawać telefonu i kontaktować się z dzieckiem dzwoniąc w wymienionych godzinach na telefon trenera
 5. Nie można spożywać napojów gazowanych, energetyków oraz Chipsów. Nie dajemy również dzieciom tych produktów z domu. Jeśli takie produkty znajdziemy zostaną zarekwirowane i wyrzucone:) Sport to zdrowie!
 6. Autokar zostanie sprawdzony przez wyjazdem. Jeździ z nami sprawdzona duża firma, a kierowcy wykonują badania autokaru regularnie
 7. Leki dajemy spakowane opisane dziecku, a ono przekazuje bezpośrednio wychowawcy na miejscu pierwszego wieczoru. Dziecko nie może brać absolutnie samo żadnych leków, nawet jeśli w domu ma na to przyzwolenie rodziców.
 8. Informacje o alergiach, przyzwyczajeniach, zachowaniach o których powinniśmy wiedzieć prosimy przekazywać trenerom klubowym, którzy z Państwem jadą oraz wpisać pogrubione najlepiej na czerwono na karcie kolonijnej.
 9. Prosimy zaopatrzyć w Aviomarin dzieci mające chorobą lokomocyjną. Prosimy, by dać też dzieciom dawkę na powrót. Zadbamy by na godzinę przez wyjazdem dzieci zjadły tabletkę.
 10. Zaopatrujemy samurajów w Krem do opalania. Z wysokim filtrem najlepiej w sprayu
 11. Poza normalną odzieżą zabieramy: Strój kąpielowy, kąpielówki, czapki x 2, okulary przeciwsłoneczne, buty do treningu, klapki, kurtka przeciwdeszczowa, długie, krótkie spodnie, judogi (zaawansowani zawodnicy 2 judogi), strój do treningu kondycyjnego
 12. Jeśli potrzebują Państwo faktury lub zaświadczenia do pracy prosimy, by przesłać informację na akgadacz@gmail.com

To chyba wszystkie informacje. Już nie możemy doczekać się wyjazdu. W razie pytań prosimy
dzwonić (Jest to okres wakacyjny więc w przypadku problemu z dodzwonieniem się prosimy o napisanie sms, trener na pewno oddzwoni)
Krzysztof Gadacz Tel: 604 085 782,

Można też pisać na
JUDOMIECHOWICE@GMAIL.COM

——-
Dokumenty do pobrania
Karta Kolonijna – DOC

Regulamin – DOC

Ministerialny Program Klub

W roku 2022 roku klub otrzymał dotacje w ramach Ministerialnego Programu Klub 2022. Bardzo dziękujemy za wsparcie

Aktualności

Archiwum Wpisów

Pin It on Pinterest

Share This