Obozy zimowe 2023

sty 3, 2023Ogłoszenia klubowe

Czas leci szybko i do Naszych obozów pozostało coraz mniej czasu. Transport zostaje zapewniony przez sprawdzonego przewoźnika, Julbus jeździ z nami od lat. Korzystamy z niego zarówno podczas wyjazdów  na zawody jak i campy czy turnieje. Ważnym aspektem na który chcieliśmy zwrócić uwagę jest Nasza kadra . Zdajemy sobie sprawę, że dajecie Nam Państwo pod opiekę swój największy skarb, a więc przy selekcji Naszych wychowawców nie stosujemy żadnych kompromisów. Jeżdżą z Nami tylko sprawdzone osoby.

Na Państwa obozie będą to m.in:

Sonia Lniany – wieloletnia trenerka, multimedalistka mistrzostw Polski w Judo oraz Brazylijskiem Jiu
Jitsu. Kochana przez dzieci, niezwykle opiekuńcza, troskliwa, odpowiedzialna i zaangażowana w
pracę. Była członkiem kadry narodowej w Judo.

Michał Słania – trener Judo w Grizzly Judo Club / Ikizama Judo Club nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener w klasach sportowych w Szkole Podstawowej nr 33 w Bytomiu. Doświadczony pedagog, pasjonat sportu
i pracy z dziećmi i młodzieżą. Bardzo lubiany przez dzieci i szanowany przez rodziców i trenerów. Trener grup dziecięcych oraz młodzików.

Tomasz Gadacz – instruktor Judo, założyciel filii Grizzly w Koszęcinie. Lubiany przez dzieci i młodzież, bardzo zaangażowany w rozwój klubu i swoich zawodników.

Grzegorz Czajka – wieloletni trener Judo, nauczyciel klas sportowych w Szkole Mistrzostwa
Sportowego w Bytomiu. Założyciel klubu Ikizama Judo Club w Radzionkowie. Wielokrotny medalista
Mistrzostw Polski, były członek kadry narodowej w Judo. Doświadczony pedagog na Naszych obozach
pełniący rolę kierownika mającego pieczę nad całym obozem.

Krzysztof Gadacz – wieloletni trener Judo w Szkole Podstawowej nr 33 w Bytomiu oraz założyciel i główny trener w Grizzly Judo Club. Wielokrotny medalista mistrzostw oraz pucharów Polski. Wieloletni członek kadry narodowej. Na co dzień poza pracą w szkole prowadzi grupę Kadetów w GKS Czarni Bytom oraz pełni rolę trenera współpracującego przy kadrze Narodowej Kadetów oraz Juniorek. Wieloletni pedagog, ceniony i lubiany trener.

Filip Niedziela – młody trener o bardzo dużym doświadczeniu. Na co dzień pracuje z grupami dziecięcymi w Grizzly Judo Club oraz filiach klubu w Zbrosławicach i Dobieszowicach. Bardzo lubiany i zaangażowany trener lubiany przez dzieci i ceniony przez rodziców.
Kamil Grabowski – trener klas sportowych Szkoły Podstawowej nr 33 w Bytomiu. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski oraz Pucharów Europy. Wieloletni reprezentant Polski. Obecnie pracuje z dziećmi w klasach sportowych Grizzly Judo Club oraz GKS Czarni Bytom. Bardzo charyzmatyczny i wesoły trener, który swoją energią zaraża swoich podopiecznych aktywując ich do coraz większych wyzwań.

Michał Ringel – wieloletni pedagog i nauczyciel. Niezwykle rzetelny i lubiany przez młodzież. Michał jeździ na Nasze obozy od lat. Jest niezastąpiony

Ogólne zasady:

1. Wyjazd:   1 TURNUS: 14.01.23  , zaś 2 TURNUS  21.01.23 AUTOKAREM o godzinie 12:00 z parkingu Polonii Bytom przy ulicy Olimpijskiej. Powrót 21.01.23  /   28.01.23 w to samo miejsce około godziny 16:00(O dokładnej godzinie będziemy informować z trasy.
2. Karty, regulaminy, rodo – każdy przynosi ze sobą do autokaru spięte razem spinaczem i w przezroczystej koszulce. Bez nich nikt nie może jechać na obóz. Są dostępne na stronie.
3. Opłaty za obóz prosimy dokonać na konto UKS 33 Miechowice najpóźniej do dnia 7.01.2023 r.
4. Wszelkiego rodzaju cenne sprzęty dzieci zabierają na własną odpowiedzialność. Zapewniamy,że ilość atrakcji, treningów i niespodzianek nie pozwoli się nudzić, a więc telefony , tablety,laptopy zostają w domu
5. Dzieci do 10 roku życia nie mogą posiadać telefonów. Liczy się data urodzin. ZapewniamyPaństwa, że to sprawdzony sposób na tęsknotę. Telefon można dziecku dać, ale przez całydzień będzie on u trenera. Dziecko może dzwonić między kolacją, a wieczorną atrakcją, czylimniej więcej między 18, a 20. Wtedy opowie Państwu wszystkie atrakcje jednocześnie niemyśląc o nim podczas dnia. Można też nie dawać telefonu i kontaktować się z dzieckiemdzwoniąc w wymienionych godzinach na telefon trenera.
6. Nie można spożywać napojów gazowanych, energetyków oraz Cheapsów. Nie dajemyrównież dzieciom tych produktów z domu. Sport to zdrowie.
7. Autokar zostanie sprawdzony przez wyjazdem. Jeździ z nami sprawdzona duża firma, akierowcy wykonują badania autokaru regularnie
8. Leki dajemy spakowane opisane dziecku, a ono przekazuje bezpośrednio wychowawcy.Dziecko nie może brać absolutnie samo żadnych leków, nawet jeśli w domu ma na toprzyzwolenie rodziców.
9. Informacje o alergiach, przyzwyczajeniach, zachowaniach o których powinniśmy wiedziećprosimy przekazywać trenerom klubowym, którzy z Państwem jadą oraz wpisać pogrubione najlepiej na czerwono na karcie kolonijnej.
10. Prosimy zaopatrzyć w Aviomarin dzieci mające chorobą lokomocyjną. Prosimy, by dać teżdzieciom dawkę na powrót. Zadbamy by na godzinę przez wyjazdem dzieci zjadły tabletkę.
11. Zaopatrujemy samurajów w krem do opalania. Z wysokim filtrem. W górach przy dużym słońcu naprawdę można podsmażyć
12. Poza normalną odzieżą zabieramy: Osobną kurtkę na stok, spodnie narciarskie najlepiej 2 pary, bieliznę termoaktywna, czapki x 2/3 , okulary przeciwsłoneczne lub gogle , buty do treningu, klapki, kurtka przeciwdeszczowa, rękawiczki x 2/3, judogi, strój do treningu kondycyjnego, 2 pary butów na dwór, szalik x 2/3, kominiarkę.

Jeśli potrzebują Państwo faktury, lub zaświadczenia do pracy prosimy, by przesłać informację
na akgadacz@gmail.com w tytule koniecznie FAKTURA ZIMA 2022

OSOBY CHCĄCE WYPOŻYCZYĆ SPRZĘT  – KOMPLET KOSZTUJE 140ZŁ ZA CAŁY WYJAZD NALEŻY WYSŁAĆ MAILA NA ADRES NA KTÓRY ZAPISYWALIŚCIE SIĘ PAŃSTWO NA OBÓZ Z IMIENIEM NAZWISKIEM ROZMIAREM BUTA, WZROSTEM, WAGĄ ORAZ DECYZJĄ SNOWBOARD / NARTY

To chyba wszystkie informacje. Już nie możemy doczekać się wyjazdu. W razie pytań prosimy
dzwonić do klubowych trenerów, którzy jadą z Państwem na obóz lub do kierownika

Krzysztofa Gadacza Tel: 604 085 782,
Czajka Grzegorz 668164783.

Można też pisać na
JUDOMIECHOWICE@GMAIL.COM

——-
Dokumenty do pobrania
Karta kwalifikacji – pierwszy turnus

Karta kwalifikacji – drugi turnus

Ministerialny Program Klub

W roku 2022 roku klub otrzymał dotacje w ramach Ministerialnego Programu Klub 2022. Bardzo dziękujemy za wsparcie

Aktualności

Archiwum Wpisów

Pin It on Pinterest

Share This