Obóz Muszyna 2018

mar 1, 2018Ogłoszenia klubowe

ZAPRASZAMY NA LETNI JUDO CAMP – MUSZYNA 2018

Organizatorzy: Ikizama Judo Club & Grizzly Judo Club
Data: 3.08-13.08.2018
Miejsce: Muszyna, województwo Małopolskie

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w innowacyjnej formie treningowej jakim jest międzyklubowy camp szkoleniowo sparingowy. Odbędzie się on w miejscowości Muszyna, która jest piękną miejscowością położoną niedaleko Nowego Sącza. Nocujemy w ośrodku Kolejarz, na którego terenie znajdują się dwa baseny odkryte ze zjeżdżalnią, boisko do piłki nożnej oraz do siatkówki plażowej. W odległości kilometra od obiektu mamy wynajętą na wyłączność halę sportową na której rozłożone zostanie 300 m2 maty.

Uczestnicy będą podzieleni na grupy pod względem zaawansowania, wieku oraz oczekiwań wobec sportowej przygody. Uczestnicy poza dostosowanym do swojego stopnia zaawansowania programem treningu Judo będą uczestniczyć w przygotowanym przez trenera przygotowania motorycznego treningu kondycyjnym, którego forma i intensywność również przygotowana będzie pod wiek każdego z uczestników.

Nie samym Judo człowiek żyje, w związku z tym przygotowaliśmy dla zawodników szereg atrakcji, które pomogą w między treningowym relaksie psychicznym i zachowaniu świeżości.

W związku z tym że grupa starsza, a więc roczniki 2007 i starsi motorycznie jest już gotowi na większe wyzwania, zaś ich cel najczęściej jest bardziej treningowy postanowiliśmy przygotować dla nich poza nieograniczoną możliwością korzystania z infrastruktury hotelowej, basenów itd. dwie ale za to naprawdę mocne atrakcje. Pierwsza to paintball. Świetna dostarczająca wiele emocji rozgrywka, która zostanie przygotowana tak, by dzieciaki miały w ten sposób zajęte około 3 godziny, a więc praktycznie całe przedpołudnie. Druga to całodniowy wyjazd nad jezioro, gdzie spróbujemy swoich sił na nartach wodnych i wakeboardzie. Dzieciaki będą też pływać na kajakach, motorówką oraz bananie, a na koniec plażować i piec kiełbaski przy ognisku.

Jak zawsze Nasze obozy cechuje indywidualizacja i maksymalne dopasowanie programu do wieku uczestników. Grupa młodsza,a więc roczniki 2008 i młodsi oprócz dostosowanych do swojego wieku treningów, będzie uczestniczyła w większej ilości, ale krótszych atrakcji, dostosowanych do ich zainteresowań i możliwośći. Na młodych obozowiczów będzie czekał paintball, łucznictwo, jazda na trzykołowych trakach, aqua zorbing, zorbing, eurobungee oraz zjeżdżalnia wodna, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz oczywiście możliwość korzystania bez ograniczeń(w ramach zajęć z wychowawcą) z basenu oraz boisk znajdujących się na terenie hotelu.
Jest możliwość by dziecko z rocznika 2007 zamieniło zestaw atrakcji na atrakcje przeznaczone wstępnie dla młodszych dzieci. Nie ma natomiast możliwości,by młodsze dziecko korzystało z zestawu atrakcji dla starszych dzieci.

Dla mega ambitnych, którzy mimo takiej ilości treningów nadal będą żądni wiedzy wieczorem będzie możliwość uczestniczenia w zajęciach z newaza prowadzonych przez jednego z najlepszych zawodników Brazylijskiego Jiu Jitsu w Polsce, medalistę Mistrzostw Polski, Europy i Świata, niesamowitego specjalistę z walki na ziemi czarny pas brazylijskiego Jiu Jitsu Pawła Bańczyka z BJJ Factory Gliwice. Każdego wieczoru dla chętnych organizowane będą dyskoteki, wieczory filmowe, ogniska i inne atrakcje, które ani przez chwilę nie pozwolą się nudzić.

Cena zawiera:

  • Noclegi w ośrodku „Kolejarz” z pełnym wyżywieniem, śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu, obiad i podwieczorek.
    Koszulka obozowa
  • Realizacja programu campu, treningów, nieograniczony dostęp do sali widowiskowo sportowej, na której rozłożymy 300 m2 maty, korzystanie z basenów, boisk do piłki nożnej i siatkówki oraz infrastruktury ośrodka
  • Wszystkie atrakcje określone ww ofercie wraz kulkami do paintbala
  • Ubezpieczenie
  • Stały dostęp do wody mineralnej
  • Całodobową opiekę pielęgniarki na terenie ośrodka, podstawowe leki
  • Transport klimatyzowanym autokarem
  • Opiekę wykwalifikowanej kadry trenerskiej – naszym atutem są bez wątpienia Nasi instruktorzy. Wszyscy są trenerami, instruktorami lub pedagogami na co dzień pracującymi z dziećmi w wieku szkolnym, pasjonatami, którzy pracę z młodzieżą traktują jako misję i wspaniałą przygodę. W naszej kadrze nie ma żadnych przypadkowych osób !!

Liczba miejsc jest ograniczona, w sumie przewidujemy około 150 uczestników
Cena: 1295 zł
Zapisy mailowo na: Judo.oboz@gmail.com
telefonicznie: 604 085 782 -Krzysztof Gadacz 668 164 783 – Grzegorz Czajka

Jak zawsze stosujemy zasadę”Kto pierwszy ten lepszy”

Liczba miejsc ograniczona. Rezerwację miejsca gwarantuje tylko wpłata bezwrotnego zadatku w wysokości 200 zł.

Grzegorz Czajka, Krzysztof Gadacz, Michał Ringel,Tomasz Gadacz, Michał Słania Sonia Lniany,Sebastian Chlebik, Paweł Bańczyk

Wpłaty zaliczek na to konto :
Banku PKO Bank Polski S.A.  nr 06 1020 3453 0000 8402 0208 9266
PTU Kolejarz sp z o.o.
Złockie 77
33-370 Muszyna
W tytule wpłaty  Obóz Judo

Ministerialny Program Klub

W roku 2022 roku klub otrzymał dotacje w ramach Ministerialnego Programu Klub 2022. Bardzo dziękujemy za wsparcie

Nadchodzące wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń

Aktualności

Archiwum Wpisów

Pin It on Pinterest

Share This